Pawłowski przedłużył kontrakt z Lechem Poznań

Piłka nożna
Pawłowski przedłużył kontrakt z Lechem Poznań
fot. Cyfrasport

Szymon Pawłowski nigdzie się nie rusza! 29-latek postanowił zostać w Lechu Poznań, z którym przedłużył kontrakt o trzy kolejne lata. Umowa będzie obowiązywała do czerwca 2019 roku.

- Bardzo miło mi poinformować, że przedłużamy umowę. Dużo na ten temat rozmawialiśmy. Przedłużamy umowę o trzy lata, bo w ostatnich trzech latach Szymon rozegrał dla naszego klubu ponad sto meczów. W połowie z tych meczów przyczynił się do zdobycia bramki. W każdym sezonie jest do dyspozycji trenera, jesteśmy z tego powodu zadowoleni - powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski.

 

Lech Poznań szukał piłkarza przez urząd pracy! Oferta za 40 tysięcy brutto

 

- W sytuacji, w której dwie strony chcą, to dojdą do porozumienia. Bardzo się cieszę, że je osiągnęliśmy. To dobra wiadomość dla mnie. Dobrze się czuję w Lechu. Chciałem przedłużyć kontrakt i zdobyć inne trofea z Lechem. Nie mam jeszcze Pucharu Polski, chciałbym zagrać w Lidze Mistrzów i mam nadzieję, że przez te trzy lata to mi się uda - dodał Pawłowski.

 

29-latek zakłada koszulkę "Kolejorza" od 2013 roku. tym czasie w jego barwach wystąpił w 113 meczach, w których zdobył 21 bramek i zanotował 23 asysty.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze