Dom publiczny sponsorem klubu Koseckiego! Kibice dostaną zniżki!

Piłka nożna
Dom publiczny sponsorem klubu Koseckiego! Kibice dostaną zniżki!
fot. Twitter

Tego jeszcze nie było! Dom publiczny sponsorem klubu piłkarskiego. Mowa o niemieckim SV Sandhausen, czyli zespole, w którym od lipca występuje Jakub Kosecki. Agencja towarzyska nosi nazwę Bienen Stock i reklamuje się jako... przyjazna środowisku!

O sprawie rozpisują się tabloidy z całego świata. Przed laty była już przecież sprawa FC St. Pauli, klubu, też zresztą niemieckiego, na którego meczach pojawiał się cały sektor prostytutek. Ale żeby dom publiczny był oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego? Nic nie stoi na przeszkodzie - prostytucja jest w Niemczech jak najbardziej legalna.

 

Siedziba Bienen Stock mieści się w energooszczędnym budynku - to jak widać wystarczy, by określać się jako podmiot "przyjazny środowisku". Agencja oferuje 30 pokoi, a więc prawdopodobnie podobną liczbę pań. Każdy kibic, piłkarz czy działacz może liczyć oczywiście na stosowną zniżkę.

 

Pozostaje tylko pytanie: czy to się dzieje naprawdę?

 

Jakub Kosecki rozegrał w tym sezonie 2. Bundesligi 14 meczów, zdobył dwie bramki i zanotował dwie asysty. Z usług Bienen Stock raczej korzystał nie będzie...

 

Poniżej jego wybranka Aleksandra Chlebicka:

 

 

❤️ @mrskosa  #kosa #kosecki #koseccy #love

A photo posted by @kubakosecki on Dec 5, 2015 at 1:17pm PST


 

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze