Nazwijmy to wpadką cz. 4. Atak Hebdy pod siatką (WIDEO)

Przyjmujący Lotosu Trefla Gdańsk Miłosz Hebda nie będzie miło wspominał wyjazdowego spotkania z Cerradem Czarnymi Radom. Nie dość, że jego drużyna przegrała 1:3, to 25-letni siatkarz „popisał” się najgorszym zagraniem w meczu. Jego nieudany atak możecie zobaczyć w materiale wideo.

Cała akcja miała miejsce w trzecim secie przy wyniku 2:0 dla radomian. Gdańszczanie z trudem obronili atak gospodarzy, ale Miłosz Hebda zaprzepaścił wysiłek kolegów. W ważnym momencie trzeciej partii przy stanie 16:18 dla gości przyjmujący Lotosu fatalnie skiksował.

Nazwijmy to wpadką cz. 3. Atak Andersona pod siatką (WIDEO)

Gdyby nie pomyłka Hebdy, zespół Andrei Anastasiego wyszedłby na trzypunktową przewagę, a tak to gospodarze zbliżyli się na jedno "oczko". Jednak na całe szczęście dla gracza pochodzącego z Nowego Sącza jego drużyna wygrała trzeciego seta. Jak się ostatecznie okazało to było wszystko na co było stać Lotos tego dnia.

Fatalny atak Miłosza Hebdy zobaczcie w materiale wideo.