White: Nie będę blokował walki McGregora i Mayweathera Jr.

Sporty walki
White: Nie będę blokował walki McGregora i Mayweathera Jr.
fot. PAP

Prezydent federacji UFC Dana White nie będzie torpedował ewentualnej walki Conora McGregora (19-3) i Floyda Mayweathera Jr. (49-0, 26 KO). Gdyby faktycznie do niej doszło, byłby to najdroższy pojedynek w historii.

- Conor ma kontrakt z nami i każdy jego występ musi być zaakceptowany przez UFC. Nie mam jednak nic przeciwko tej walce, ale Floyd musi do mnie zadzwonić i wszystko ustalić, jeśli chce z nim walczyć. Jestem otwarty na rozmowy. On zna mój numer telefonu - powiedział White.

 

McGregor i Mayweather Jr. teoretycznie mogą zmierzyć się w każdej chwili. Irlandczyk po zamieszaniu, jakie wywołał ogłaszając rzekomy koniec kariery, nie ma wyznaczonej kolejnej walki. Amerykanin cieszy się natomiast życiem na emeryturze, jednak ostatnio coraz częściej wspomina, że mógłby wrócić na ring.

 

O ewentualnej walce wspomnianej dwójki mówi się od kilkunastu dni. Obaj mieliby się zmierzyć na zasadach bokserskich. Według tabloidu "The Sun", który pierwszy opublikował informacje na ten temat, w puli miałby się znaleźć okrągły miliard dolarów!

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze