Przyszło lato, Mróz odchodzi, a Werblińska przedłuża kontrakt

Siatkówka
Przyszło lato, Mróz odchodzi, a Werblińska przedłuża kontrakt
fot. PAP

Przyjmująca Anna Werblińska przedłużyła swój kontrakt z Chemikiem Police na kolejny rok. Mistrza Polski osłabiła z kolei środkowa Katarzyna Mróz, która po czterech latach gry w Policach postanowiła spróbować sił gdzie indziej.

Werblińska występuje w Policach od 2014 roku. Jej dorobek jest imponujacy: trzy mistrzostwa, dwa Puchary i Superpuchar Polski.

- Cieszę się, że kolejny sezon spędzę w Policach. Niczego mi tu nie brakuje, to profesjonalny klub, który spełnia moje oczekiwania. Przyjazna atmosfera, wspaniali kibice, piękna okolica i godni zaufania sponsorzy - Grupa Azoty i wielu innych, dzięki którym mam zaszczyt reprezentować barwy Chemika. Wierzę, że przyszły sezon będzie udany. Do zobaczenia w Azoty Arenie! - stwierdziła 32-letnia zawodniczka.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie 35-letnia Mróz zagra w przyszłym sezonie. Ale to już kolejne osłabienie Chemika. Nie tak dawno przecież z klubem pożegnała się Czeszka Helena Havelkowa. Przyjmująca spędziła w Policach zaledwie rok i przeniosła się do chińskiego Shanghai Dunlop.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie