Fantastyczny gol Nainggolana! Belg rozerwał siatkę z dystansu (WIDEO)

Piłka nożna
Fantastyczny gol Nainggolana! Belg rozerwał siatkę z dystansu (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Zwycięzca grupy E znany był jeszcze przed rozpoczęciem ostatniej serii spotkań, jednak między trzema pozostałymi zespołami toczył się bój o awans do 1/8 finału Euro 2016. Belgowie ostatecznie okazali się lepsi od Szwecji po fantastycznym strzale Radji Nainggolana w końcówce spotkania.

Grupa E, przed turniejem okrzyknięta "grupą śmierci" przyniosła wiele emocji aż do ostatnich sekund kończących tę fazę turnieju. W wyrównanym spotkaniu między Belgią a Szwecją zespół ze Skandynawii, który żegnał tego dnia swoją legendę - Zlatana Ibrahimovica do awansu potrzebował trzech punktów. Nic nie poszło jednak tego wieczora po myśli podopiecznych Erika Hamrena, a mecz ostatecznie zakończył się skromnym zwycięstwem "Czerwonych Diabłów".

 

Jedyną bramkę spotkania w 84. minucie zdobył Radja Nainggolan, który po indywidualnej akcji Edena Hazarda na lewym skrzydle przejął piłkę przed polem karnym Szwedów i huknął z dystansu nie dając szans Andreasowi Isakssonowi. Dzięki zwycięstwu Belgowie zakończyli grupę E na drugim miejscu.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze