KSW: Kulisy kręcenia trailerów do kolejnych gal! (WIDEO)

Sporty walki

Już 1 października odbędzie się gala KSW z numerem 36., ale włodarze największej organizacji już pracują nad kolejnymi wydarzeniami. Bohaterowie kolejnych gal spotkali się na planie zdjęciowym trailerów KSW. Zobaczcie, co szykują dla kibiców MMA!

Na planie zdjęciowym pojawili się m.in. Maciej Jewtuszko, Artur Sowiński, Borys Mańkowski, Tomasz Drwal, Artur Sowiński czy Paweł "Popek" Rak. Zawodnicy są już oswojeni ze schematem działań podczas nagrań, a przed kamerami czują się coraz lepiej. Choć nie ukrywają, że wolą jednak wysiłek treningowy. - Czy lubię nagrania? Szczerze to nie za bardzo. Teraz, jak nie zbijam wagi, to jeszcze jakoś daję radę - mówił popularny "Irokez" w rozmowie z Polsatsport.pl.

Na planie zdjęciowym, co kilka miesięcy, pojawić się jednak trzeba, a zawodnicy już doskonale rozumieją, że to po prostu część ich pracy. - Ja na nagraniach odnajduję się doskonale, więc jeśli potencjalni reżyserzy słuchają tej wypowiedzi to jestem chętny! Robię podobne rzeczy również dla sponsorów, więc to po prostu część mojej pracy - ocenił Mańkowski.

W załączonym materiale wideo materiał zza kulis planu zdjęciowego trailerów do kolejnych gali KSW!

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie