Mięciel wybuchł na meczu dzieci. Festiwal chamstwa w kierunku sędziego!

Piłka nożna
Mięciel wybuchł na meczu dzieci. Festiwal chamstwa w kierunku sędziego!
fot. PAP

Marcin Mięciel po wielu latach spędzonych na boisku zajął się wychowaniem młodych adeptów piłki nożnej. Stworzona przez niego akademia STF Champion działa wzorowo, jednak jak się okazuje nikt nie jest bez skazy. Prowadzącemu zespół dwunastolatków Mięcielowi puściły nerwy po zremisowanym 2:2 meczu z rówieśnikami z KS Raszyn, po czym w wulgarnych słowach do spółki z rodzicami zwyzywał sędziego.

Mecze do lat dwunastu powinny wzbudzać w młodych chłopcach emocje wyłącznie pozytywne i uczyć rywalizacji, jednak w niedzielę takie spotkanie przeobraziło się w... festiwal chamstwa. Sędzia zakończonego remisem 2:2 spotkania między KS Raszyn a STF Champion prowadzonego przez Mięciela zeznał w raporcie pomeczowym, iż były legionista w bardzo obraźliwych słowach dał mu do zrozumienia, iż nie zna się na swojej pracy. Co gorsza, obraźliwe krzyki dobiegały także z gardeł rodziców zawodników.

Po meczu trener drużyny gości Marcin Mięciel wszedł do szatni sędziowskiej i używał w moim kierunku słów wulgarnych: "Ty kur... nierobie pier..., weź się za robotę. Ty kur... zobaczysz, będziesz w supermarkecie pracował!". Trener nie chciał opuścić szatni mimo moich próśb. Po kilku minutach ubliżając mi opuścił szatnię.

Podczas meczu kibice (rodzice) drużyny gości głośno ubliżali mi wykrzykując w moim kierunku słowa, m.in. "ty kut..., baranie, ped... itp".

Chciałbym zaznaczyć, że był to mecz drużyn U12.

 

W sieci krążą opinie o znakomitej akademii piłkarskiej stworzonej przez Mięciela, jednak jak się okazuje: nikt nie pozostaje bez skazy, a nawet spotkanie młodych chłopców może budzić tak skrajne emocje.

Mięciel podczas swojej bogatej kariery bronił barw między innymi Legii warszawa, Borussii Moenchengladbach, Iraklisu i PAOK-u Saloniki oraz VfL Bochum. W reprezentacji Polski wystąpił pięć razy.

ch, Polsat Sport, Twitter

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze