Beach soccer: Polska - ZEA. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Beach soccer: Polska - ZEA. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Polsat Sport

Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie to mecz o trzecie miejsce w grupie A Pucharu Interkontynentalnego w Dubaju. Obie drużyny straciły już szanse na awans do półfinału. Kto pożegna się z turniejem zwycięstwem? Transmisja meczu Polska - ZEA w Polsacie Sport Extra.

Biało-czerwoni przegrali z Tahiti 4:5 i Brazylią 2:5. Mimo tego nie muszą chować głowy w piasek, bo pokazali, że potrafią napsuć krwi najlepszym. Szczególnie ten pierwszy mecz był bardzo wyrównany. Teraz liczą, że pożegnają się z piaskami Dubaju zdobywając trzy punkty.

 

- Gospodarze to bardzo mocny zespół. Wiemy, że będzie to dla nas bardzo wymagający przeciwnik, w dodatku prezentujący odmienny od naszego styl gry. Dla nas taka konfrontacja będzie bardzo przydatna - stwierdził selekcjoner Marcin Stanisławski.

 

Zjednoczone Emiraty Arabskie nie miały wiele do powiedzenia na tle dotychczasowych rywali. W pierwszym meczu zostały rozbite przez Brazylię 1:11, natomiast w kolejnym przegrały z Tahiti 3:7. Jak będzie teraz?

 

Transmisja meczu Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie w Polsacie Sport Extra. Początek o godzinie 14:15. Komentują Grzegorz Michalewski i Marek Górecki.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze