Pogba rapuje o Carrasco, Griezmann daje beat (WIDEO)

Piłka nożna
Pogba rapuje o Carrasco, Griezmann daje beat (WIDEO)
fot. PAP/EPA

Dzień ćwierćfinału Walia - Belgia na Euro 2016 był dla Francuzów okresem relaksu przed własnym meczem, który dwa dni później mieli rozegrać z Islandią. Telewizja TMC ujawniła właśnie, jak ten czas spędziły dwie największe gwiazdy "Trójkolorowych" - Paul Pogba i Antoine Griezmann.

Materiał jest zwiastunem filmu dokumentalnego "Euro 2016: W samym sercu Les Bleus", który TMC wyemituje już 28 grudnia. Na razie twórcy zdradzili tylko, że... Paul Pogba ma naprawdę spory talent muzyczny!

 


W swoim freestyle'u Francuz porównuje się m.in. do legendarnego Snoop Doga, używając przy tym podkładu równie legendarnego zespołu Grandmaster Flash and the Furious Five. Odnosi się także do Yannicka Carrasco, kolegi Antoine'a Griezmanna z Atletico Madryt, który tego dnia walczył wraz Belgią o półfinał Euro 2016. A sam Griezmann? Griezmann "zapodawał" beat, kiwał głową i po prostu był.

 


Wydaje się, że dwójka, która promojue film TMC, to tacy francuscy odpowiednicy Wojciecha Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka. Dla porównania:

 

No, może trochę mniej kreatywni...

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze