Popek Monster ma nowego trenera!

Sporty walki

Robert Złotkowski będzie pomagał Popkowi Monsterowi (2-2, 2 KO) w przygotowaniach przed walką na gali KSW 39: Colosseum z Robertem Burneiką (2-0, 1 KO). Słynny trener współpracuje m.in. z Janem Błachowiczem, Marcinem Tyburą czy też Danielem Omielańczukiem.

Popek Monster zadebiutował w KSW w grudniu zeszłego roku KSW 37: Circus of Pain. Przegrał wtedy 80 sekund z Mariuszem Pudzianowski, lecz zapowiedział, że do klatki jeszcze wróci i wygra. Szansę otrzymał bardzo szybko, bo włodarze organizacji zaplanowali mu starcie na największej gali w historii europejskiego MMA - KSW 39: Colosseum. Jego rywalem będzie Robert Burneika.

Do walki z Pudzianowskim przygotowywał go Marcin Rożalski, lecz ich współpraca została szybko zakończona. Wiemy już, że Popka do kolejnej walki będzie trenował Robert Złotkowski: poinformował o tym sam zawodnik w programie The Champ & The Coach, prowadzonym przez mistrza KSW wagi piórkowej Marcina Wrzoska oraz jego trenera Łukasza Zaborowskiego.

Złotkowski to były kickbokser oraz bokser. Obecnie jest trenerem stójki w S4 Fight Club, a współpracują z nim czołowi Polacy z UFC - Jan Błachowicz, Marcin Tybura oraz Daniel Omielańczuk. Ostatnio pod jego skrzydła trafił również inny uczestnik gali na Stadionie Narodowym - Damian Janikowski.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze