Czy PRIDE pomści Team Kinguin? „Orzełki” zagrają dziś z North

E-sport
Czy PRIDE pomści Team Kinguin? „Orzełki” zagrają dziś z North
PRIDE

Równolegle ze spotkaniem Team Kinguin w ramach ESL Pro League rozpocznie się dziś mecz PRIDE z North. Zespoły powalczą o punkty w trzecim sezonie ECS Development League.

Polacy nie najgorzej rozpoczęli rozgrywki w lidze rozwoju, remisując trzy pierwsze pojedynki. Wynik 1:1 padł kolejno w konfrontacjach „Orzełków” z Team Kinguin, Rogue i Tengri. Ich sytuację znacząco pogorszyła jednak porażka z liderem tabeli – tureckim Space Soldiers. Tercet punktów na koncie stawia ich na odległym, przedostatnim miejscu zestawienia. Z dużo lepszej pozycji wystartują dziś gracze North. Duńczycy po dwóch wygranych (z Gambit Esports i Team Kinguin) i taką samą liczbą remisów (z Tengri i Space Soldiers) plasują się bowiem na drugim miejscu grupy. W tym momencie daje im to promocję do kolejnego etapu zawodów.

 

19:00 – PRIDE vs North – BO2

 

Spotkanie rozpocznie się o 19:00. Zgodnie z systemem BO2 rozegrane zostaną – nawet w przypadku remisu – wyłącznie dwie mapy. W tym momencie nie ogłoszono transmisji spotkania w języku polskim. Relację zapewnia jednak anglojęzyczne studio FACEIT TV.

 

North w światowych rankingach zajmuje dużo wyższą pozycję niż formacja znad Wisły. To właściwie najlepiej notowany zespół w całej lidze. Po dobrym występie na katowickim Intel Extreme Masters 2017 portal HLTV.org umieścił Duńczyków na piątym miejscu wśród najlepszych sekcji globu. Skandynawowie udowodnili to zresztą wczoraj, bezpardonowo masakrując Polaków z Team Kinguin. PRIDE dostało więc niepowtarzalną okazję do zrewanżowania się za porażkę pobratymców.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie