Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena to kolejne środowe spotkanie w I rundzie play-off Ligi Mistrzów. Gospodarze w swojej historii tylko raz pokonali Włochów. Czy uda im się poprawić bilans? Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena w Polsacie Sport.

Włoskie drużyny nigdy nie leżały siatkarzom Asseco Resovii Rzeszów. Ich bilans to jedno zwycięstwo i trzynaście porażek. Jedyny triumf miał miejsce w 1974 roku, kiedy udało się pokonać Lubiam Bolonia 3:0 w turnieju finałowym Pucharu Zdobywców Pucharów.

 

- Wiemy, z kim się mierzymy. To już jest ścisła czołówka europejska. Cieszymy się, że w niej jesteśmy, ale mamy nadzieję, że osiągniemy jeszcze więcej. (…) Oczywiście zdajemy sobie sprawę, jaki przeciwnik staje po drugiej stronie siatki, ale głęboko wierzę, że pokażemy najlepszą siatkówkę, jaką w tym momencie dysponujemy - stwierdził prezes klubu Bartosz Górski w rozmowie z PAP.

 

W fazie grupowej Azimut Modena dwukrotnie grał z PGE Skrą Bełchatów. Polacy musieli uznać wyższość Włochów. Przegrali 1:3 i 1:3.

 

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30. Komentują Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze