ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Biełogorie Biełgorod. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

W rewanżowym spotkaniu I rundy fazy play-off siatkarskiej Ligi Mistrzów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Biełogorie Biełgorod. Transmisja meczu w Polsacie Sport od godziny 18.00.

Pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się zwycięstwem Biełogorie Biełgorod 3:1, choć w pierwszej odsłonie mistrzowie Polski zdeklasowali rywali, wygrywając 25:13. W kolejnych setach gospodarze wrócili jednak do gry i dzięki znakomitej postawie doświadczonych Siergieja Tietiuchina i Dmitrija Muserskiego wygrali 25:21, 25:23 i 25:20.

 

By wywalczyć awans do II rundy play-off, ZAKSA musi wygrać w Hali Azoty 3:0 lub 3:1 oraz rozstrzygnąć na swoją korzyść "złotego seta". Ekipie Biełogorje wystarczy wygrana w dwóch setach. Zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się w II rundzie play-off z rosyjskim Zenitem Kazań lub belgijskim Knack Roeselare. Mistrzowie Rosji wygrali w pierwszym, wyjazdowym meczu 3:0.

 

– Wszystko można jeszcze zrobić. Po pierwszym spotkaniu jesteśmy dużo mądrzejsi. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z tamtej porażki, trochę pozmieniamy też w taktyce. Tak naprawdę musimy skoncentrować się na naszej grze, bo pierwszy mecz pokazał, że mimo przegranej 1:3 jesteśmy w stanie doprowadzić do złotego seta, a w nim już wszystko może się zdarzyć. Wiemy, że będzie bardzo ciężko – powiedział przed rewanżowym starciem środkowy ZAKSY Łukasz Wiśniewski.

 

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Biełogorje Biełgorod w Polsacie Sport (środa, 22 marca - godzina 18.00).

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie