Legia Warszawa bez szansy na tytuł Mistrza Polski

E-sport
Legia Warszawa bez szansy na tytuł Mistrza Polski
ESL

Od rana w katowickiej ESL Arenie rozgrywają się Oficjalne Mistrzostwa Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™. Faza grupowa jest już za nami. Niespodziewanie z turniejem pożegnał się już Michał ‘sroka’ Srokosz. Tym samym żaden z reprezentantów Legii Warszawa nie powalczy o medale.

Tydzień temu szansę udziału na LAN-owych finałach stracił Łukasz ‘Lukster’ Kamiński. Dziś zaskakująco szybko z turnieju w Katowicach odpadł sroka. Legia Warszawa nie zdobędzie więc w tegorocznych Mistrzostwach Polski żadnego medalu. Co ciekawe, Srokosz nie awansował do fazy pucharowej, nie przegrywając żadnego meczu. Z każdym ze swoich grupowych rywali: Jokerem19, natsu i LiskiemHD zanotował remis 1:1.

 

Pary półfinałowe Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™:

PlayStation 4:

Marcin „mRN” Sczes vs Bartosz „bejott” Jakubowski

Rafał „Wirtuoz” Janowski vs Kamil „Riptorek” Soszyński

 

Xbox One:

Eryk „Joker19” Syldatk vs Damian „Damie” Augustyniak

Damian „natsu” Gajewski vs Miłosz „milosz93″ Bogdanowski

 

W grze o medale i nagrody pieniężne pozostało już tylko ośmiu graczy. Na platformie PlayStation 4 nadal walczą Marcin „mRN” Sczes, Bartosz „bejott” Jakubowski, Rafał „Wirtuoz” Janowski, Kamil „Riptorek” Soszyński. Z padami do Xbox One zobaczymy natomiast jeszcze Eryka „Jokera19” Syldatka, Damiana „Damie” Augustyniaka, Damiana „natsu” Gajewskiego i Miłosza „milosza93″ Bogdanowskiego.

 

Przypomnijmy, że turniej finałowy podzielony został na dwie fazy: grupową i pucharową. W dwóch koszykach zawodnicy rozgrywają mecze każdy z każdym w systemie BO1. Do etapu pucharowego awansowało po dwóch najlepszych strzelców, którzy walkę o medale rozpoczęli od półfinałów. Wielki finał turnieju zarezerwowany jest dla triumfatorów zmagań każdej z platform. Zawodnicy rozegrają w nim po jednym meczu na każdej z konsol, a tytuł Mistrza Polski przypadnie zdobywcy większej ilości bramek. Pojedynek o brązowy medal w analogicznym systemie rozegrają przegrani finałów Xbox One i PlayStation 4.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie