KSW 39: Pudzian trenował w klubie Khalidova! (ZDJĘCIA)

Sporty walki
KSW 39: Pudzian trenował w klubie Khalidova! (ZDJĘCIA)
fot. Facebook

Jednym ze starć Gali KSW 39: Colosseum, które z pewnością przyciągnie uwagę polskich kibiców sportów walki będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego (10-5-1NC, 4 KO, 2 SUB) i Tyberiusza Kowalczyka (3-0, 2 KO, 1 SUB). Na swoim facebookowym profilu "Pudzian" opublikował zdjęcia z treningu, który odbył w klubie uczestnika walki wieczoru - Mameda Khalidova.

Gala KSW 39: Colosseum zbliża się wielkimi krokami! Wielu kibiców MMA z niecierpliwością wyczekuje starcia dwóch byłych polskich strongmanów, czyli "Pudziana" z "Tyberianem". Obaj zawodnicy ciężko trenują, aby nie zawieść swoich fanów. Pierwszy z wymienionych opublikował na Facebooku zdjęcia z treningu, jaki odbył w klubie Berkut Arrachion Olsztyn, którego właścicielem jest z kolei uczestnik walki wieczoru - Mamed Khalidov.

 Po odbytych sparingach "Pudzian" nie mógł się nachwalić profesjonalizmu ekipy Khalidova. "Sparingi zaliczone, było mocno! Mamed ma bardzo mocną ekipę, dzięki za sparingi!" - napisał w poście.  

Gala KSW 39: Colosseum odbędzie się 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie. W walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov i Borys Mańkowski. W klatce KSW wystąpią także między innymi Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Popek Monster, Robert Burneika, Karol Bedorf, Mateusz Gamrot, Łukasz Jurkowski, Marcin Wrzosek i Damian Janikowski.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie