Teodorczyk na dywaniku u trenera!

Piłka nożna
Teodorczyk na dywaniku u trenera!
fot. PAP

Ostatnie wydarzenia nieco nadszarpnęły reputację Łukasza Teodorczyka. Reprezentant Polski w krótkim odstępie czasu dwukrotnie pokazał środkowy palec, raz kibicom, raz fotoreporterowi. W związku z tym 25-latek udał się na długą rozmowę z trenerem Anderlechtu.

Teodorczyk jeszcze jakiś czas temu był gwiazdą ekipy z Brukseli. Strzelał jak na zawołanie i interesowały się nim uznane europejskie marki. Teraz również zdjęcia z nim nie schodzą z pierwszych stron gazet, ale już niestety z nieco innych powodów.

 

Najpierw 25-latek pokazał środkowy palec fotoreporterowi, który robił mu zdjęcie przed centrum treningowym Anderlechtu. Później Polak w ten sam sposób zareagował na wyzwiska kibiców Club Brugge.

 

Podczas treningu szkoleniowiec ”Fiołów” Rene Weiler nie wybrał Teodorczyka do pierwszej jedenastki w jednej z gierek. ”Teo” był w drużynie piłkarzy rezerwowych. Polak, który ostatniego gola dla Anderlechtu strzelił 12 marca, nie wyszedł w pierwszym składzie również w meczu z Clube Brugge. 

 

Po wspomnianym treningu szwajcarski trener zaprosił naszego reprezentanta na długą rozmowę wychowawczą. Władze klubu już wcześniej zapowiedziały, że zajmą się wybrykiem Polaka, dodatkowo w sprawę zaangażowała się nawet policja.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze