Polska - Iran. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Polska - Iran. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Sezon reprezentacyjny czas zacząć! Na początek polscy siatkarze podejmą w towarzyskim meczu w katowickim Spodku reprezentację Iranu. Transmisja meczu Polska - Iran w Polsacie Sport.

Towarzyska konfrontacja z reprezentacją Iranu będzie miała szczególny wymiar. Mecz będzie debiutem Ferdinando De Giorgiego w roli selekcjonera reprezentacji Polski, będzie również okazją do pożegnalnego występu w drużynie narodowej dla znakomitego libero Krzysztofa Ignaczaka.

 

Reprezentacja Polski przygotowuje się do rozgrywek Ligi Światowej, w której wybrańcy trenera De Giorgiego rozpoczną rywalizację na początku czerwca. Starcie z Iranem będzie najważniejszym sprawdzianem przed udziałem w tej prestiżowej imprezie. Biało-czerwoni stoczyli w ostatnich latach wiele interesujących, zaciętych bojów z Persami, miejmy nadzieję, że – mimo towarzyskiego charakteru tego spotkania – podobnie będzie również i tym razem.

 

– Najważniejsze jest teraz zbudowanie ducha zespołu. Musimy stać się jedną drużyną z charakterem, który pozwoli nam walczyć o zwycięstwo w każdym meczu – mówił De Giorgi po rozpoczęciu zgrupowania. Być może tę drużynę z charakterem zobaczymy już w pierwszym meczu kadry pod wodzą włoskiego trenera.

 

W katowickim Spodku zagościmy z naszymi kamerami już na kilka godzin przed meczem. W sobotę o godzinie 13.00 w Polsacie Sport wyemitujemy wyjątkowy odcinek magazynu Polska 2017, w którym gośćmi Krzysztofa Wanio i Marcina Lepy będą siatkarze i członkowie sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski.

 

Transmisja meczu Polska - Iran w Polsacie Sport. Początek od godziny 19.45.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze