"Droga do PBN 7" - odcinek 2. Sparing Masternaka z... żoną i walka, która ma skraść show (WIDEO)

Sporty walki

W drugim odcinku cyklu "Droga do PBN 7" mogliśmy zobaczyć fragmenty treningu Tomasza Adamka (50-5, 30 KO), który zaczyna prezentować szybkość z najlepszych lat. Warto też zobaczyć ciekawie starcie Mateusza Masternaka z... żoną. Zobaczcie, jak od kuchni wygląda życie pięściarzy!

Tomasz Adamek już po raz trzeci do swojego pojedynku przygotowuje się w łomnickiej Osadzie Śnieżka. Widać, że "Góral bardzo poważnie traktuje przygotowania do walki z Solomonem Haumono, lecz mimo ciężkiej pracy nie opuszcza go humor. Gus Curren, jego nowy trener, zapowiadał, że już niedługo zobaczymy inną wersję polskiego mistrza i trzeba przyznać, że z każdym kolejnym dniem Adamek wydaje się coraz lepszy.

Inny bohater gali PBN 7 Mateusz Masternak znalazł za to bardzo ciekawego sparingpartnera. Chodzi o... jego żonę! Daria Masternak pokazała, że również ma wielkie serce do walki i sprawiła mężowi sporo problemów. - Nie wiem, czy wiecie, ale Ismail Sillach pochodzi z tego samego miasta, w którym ja się urodziłam. Jeśli Mateusz poskromił taki ogień jak ja, to z nim rozprawi się do czwartej rundy - powiedziała.

Walką, która może skraść show 24 czerwca, jest starcie Norberta Dąbrowskiego z Robertem Talarkiem. Sam "Noras" twierdzi, że ten pojedynek rozgrzeje publiczność do czerwoności.

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). "Główka" wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem.

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

 

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Vikapitą "Beast Masterem" Meroro (28-6, 14 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie