Inne

Dotkliwy upadek legendy. Ninjas in Pyjamas w...

Rozwiązanie współpracy pomiędzy fnx'em a Immortals odbiło się szerokim echem na scenie. Były reprezentant SK Gaming wprowadził do drużyny powiew świeżości i w konsekwencji położył kres przedłużającemu się okresowi stagnacji „Nieśmiertelnych”. Kiedy druga brazylijska formacja zdołała powrócić na właściwe tory, ukazała się sensacyjna wiadomość zwiastująca pożegnanie z najnowszym nabytkiem.

 

Kulisy rozstania zostały utrzymane w tajemnicy, aby zanadto nie nadszarpnąć reputacji gracza, jego kompanów, a także całej organizacji. W kuluarach mówiło się jednak o konflikcie wewnętrznym, który wprowadzał niezdrową atmosferę. Wszelkie spekulacje oparte są na strzępkach informacji. Niemniej ciekawym uzupełnieniem tej kwestii zdaje się być marcowa wypowiedź zewsa, który dał do zrozumienia, że kontrowersje wokół postaci fnx'a nie są całkowicie nieuzasadnione. Szkoleniowiec zwrócił uwagę na trudny charakter zawodnika i przewidywał jego udział w wywołaniu konfliktu wśród reprezentantów Immortals.

 

Początkowo to horvy miał uzupełnić lukę w składzie brazylijskiej drużyny. Według najświeższych doniesień napotkał on na problemy natury formalnej uniemożliwiające otrzymanie wizy. Immortals nie ma czasu do stracenia ze względu na napięty harmonogram. W tej sytuacji należało sprawnie znaleźć innego kandydata, którym najpewniej został kNg. Zawodnik reprezentujący barwy Red Reserve zdecydowanie wyróżniał się na tle swoich dotychczasowych kompanów i uchodzi za jednego z najbardziej obiecujących graczy brazylijskiej sceny. Choć informacja jest wysoce prawdopodobna, aczkolwiek wciąż nie została oficjalnie potwierdzona.