Puncher o PBN 7, Fonfarze i szansie Włodarczyka

Sporty walki

W kolejnym odcinku magazynu sportów walki "Puncher", Mateusz Borek i jego goście poruszą przede wszystkim tematy związane z szermierką na pięści. Porozmawiamy o zbliżającym się PBN 7, porażce Andrzeja Fonfary oraz turnieju Super Series. Premiera magazynu "Puncher" o 21:30 w Polsacie Sport.

Miniony weekend nie był najlepszy dla polskich fanów sportów walki. Liczyliśmy na to, że Andrzej Fonfara sprawi niespodziankę i podczas gali w Montrealu odbierze Adonisowi Stevensonovi pas mistrzowski w wadze półciężkiej. Zamiast triumfu była jednak brutalna weryfikacja umiejętności polskiego pięściarza, który już po 2. rundzie musiał uznać wyższość rywala. Porażkę do swojego CV dopisała także nasza przedstawicielka w UFC - Karolina Kowalkiewicz, która została "uduszona" przez Claudię Gadelhę.

Przed kilkoma dniami organizatorzy turnieju World Boxing Super Series oficjalnie potwierdzili udział trzech pierwszych pięściarzy, którzy będą rywalizować o miano absolutnego czempiona kategorii junior ciężkiej. Wśród nich jest nazwisko Krzysztofa Włodarczyka, który podczas niedawnej gali w Poznaniu pokonał Noela Gevora. O szansach "Diablo" w starciu z najlepszymi zawodnikami w swojej kategorii wagowej porozmawiają eksperci w poniedziałkowym magazynie sportów walki.

W bokserskiej części "Punchera" w studiu przy Ostrobramskiej 77 zasiądą Andrzej Kostyra, Kamil Wolnicki i Janusz Pindera. Głównym tematem dyskusji, oprócz Fonfary i Włodarczyka, będzie oczywiście gala "Polsat Boxing Night 7: Nowe Rozdanie". Do największego pięściarskiego wydarzenia nad Wisłą w 2017 roku pozostało już niespełna trzy tygodnie i emocje z każdym nadchodzącym dniem będą tylko rosnąć. W minionym tygodniu doszło do zmiany w karcie walk, a Vikapitę Meroro zastąpił Łukasz Janik, który to ostatecznie zmierzy się z Adamem Balskim.

Premiera magazynu "Puncher" o 21:30 w Polsacie Sport.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście:
Boks: Andrzej Kostyra, Kamil Wolnicki, Janusz Pindera,
MMA: Paweł Kowalik.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie