Vassiljev wróci na stare śmieci? Estończyk dostał już ofertę

Piłka nożna
Vassiljev wróci na stare śmieci? Estończyk dostał już ofertę
fot.Cyfrasport

Gwiazdor reprezentacji Estonii i do niedawna Jagiellonii Białystok - Konstantin Vassiljev otrzymał kuszącą propozycję od swojego poprzedniego klubu - Piasta Gliwice. Wiele wskazywało na to, że Estończyk opuści wicemistrza Polski na rzecz Cracovii albo Śląska Wrocław, ale oferta Piasta jest dla doświadczonego pomocnika bardzo interesująca.

Umowa "Cesarza" z białostockim klubem kończy jest wraz z końcem czerwca. Kibice "Jagi" do końca mieli nadzieję, że blisko 33-letni zdecyduje się podpisać nowy kontrakt. Nic jednak takiego się nie stało i "Kosta" na zasadzie wolnego transferu może związać się z nowym klubem.

Portal sportslaski.pl podaje, że 97-krotny reprezentant Estonii jest kuszony przez swojego byłego pracodawcę - Piasta Gliwice. Przede wszystkim gliwiczanie proponują mu długoterminowy kontrakt, a to jest bardzo istotny fakt w negocjacjach. Podobno wychowanek Tallinna JK miałbym otrzymać trzyletnią umowę. Ponadto urodzony w stolicy Estonii zawodnik doskonale zna otoczenie i nie potrzebowałby czasu na aklimatyzację.

Vassiljev w minionym sezonie wywalczył z Jagiellonią wicemistrzostwo. Miał ogromny udział w tym sukcesie. W 32 meczach ligowych strzelił 13 goli oraz zanotował 14 asyst.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze