Czy Team Kinguin wystąpi na DH Atlanta? Polacy zaproszeni do kwalifikacji!

E-sport
Czy Team Kinguin wystąpi na DH Atlanta? Polacy zaproszeni do kwalifikacji!
fot. HLTV.org

Team Kinguin wystąpi w zamkniętych kwalifikacjach na DreamHacka Open w Atlancie. Polacy otrzymali bezpośrednie zaproszenie od organizatorów.

Oprócz Team Kinguin w regionie europejskim wyróżnione zostały trzy inne sekcje: Red Reserve, Outlaws i Team Singularity. W eliminacjach amerykańskich na pewno zobaczymy natomiast: Counter Logic Gaming, paiN, NRG Esports oraz Misfits. Do zespołów – zarówno europejskich, jak i tych z dywizji NA – dołączą po cztery formacje z kwalifikacji otwartych. Bilet do Atlanty otrzymają tylko turniejowi triumfatorzy.

 

Jak podaje serwis HLTV.org, inwitacje na główny turniej zostaną ogłoszone dopiero po odbywających się właśnie kwalifikacjach do krakowskiego PGL Majora. Zawody w Atlancie odbędą się bowiem w tym samym czasie, co rozgrywki w Polsce. A w Bukareszcie o wyjazd na bardziej prestiżowe zmagania walczą aktualnie potencjalni uczestnicy DreamHacka. Tym, którym się nie uda, pozostanie szukanie szansy w USA.

 

Wydarzenie odbywać się będzie od 21 do 23 lipca w Georgia World Congress Center. W puli nagród ulokowano $100,000. Z uwagi na nieobecność śmietanki Counter-Strike’a: Global Offensive, która walczyć będzie na Majorze, to ogromna szansa nie tylko dla Team Kinguin, ale innych formacji spoza Tieru1, by w końcu odcisnąć znaczące piętno na scenie.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze