Jak zmieni się Urgot? Zobacz, jak Riot odświeża zapomnianą postać (WIDEO)

Inne
Jak zmieni się Urgot? Zobacz, jak Riot odświeża zapomnianą postać (WIDEO)
fot. Riot

Riot nie próżnuje i szykuje nam zmiany w jednej z najbardziej zapomnianych postaci w League of Legends. Przywitajcie gorąco nowego, ulepszonego Urgota, który zyskuje nowe umiejętności i zupełnie odmienną mechanikę!

Umiejętność bierna: Wtórny Ogień

 

Zaatakowanie w stronę, w którą skierowana jest jedna z nóg Urgota, powoduje, że wystrzeliwuje ona płomienie, zadając wrogom obrażenia fizyczne na obszarze w kształcie stożka. Następnie dana noga musi się odnowić. Kolejne trafienia w ciągu kilku kolejnych sekund zadają mniejsze obrażenia.

 

Q: POCISK ŻRĄCY

 

Wystrzeliwuje ładunek wybuchowy w wybrane miejsce, zadając obrażenia pobliskim wrogom i spowalniając ich. Trafieni wrodzy bohaterowie zostają namierzeni.

 

W: CZYSTKA

 

Urgot osłania się tarczą i rozpoczyna błyskawiczny ostrzał najbliższego wroga, priorytetowo traktując wrogów, na których jest namierzony i aktywując Wtórny Ogień przy każdej możliwej okazji. Podczas strzelania Urgot porusza się wolniej, ale zyskuje odporność na spowolnienia. W tym czasie Urgot może przenikać przez jednostki niebędące bohaterami i nie może atakować za pomocą podstawowych ataków.

 

 

E: POGARDA

 

Urgot szarżuje w wybranym kierunku. Jeżeli wpadnie na wrogiego bohatera, zatrzyma się, pochwyci go i przerzuci za siebie, zadając obrażenia i namierzając go. Jednostki niebędące bohaterami, stratowane przez Urgota w trakcie szarży, otrzymują takie same obrażenia i zostają odrzucone na bok.

 

R: STRACH PONAD ŚMIERĆ

 

Urgot wystrzeliwuje hextechowe wiertło, które przebija pierwszego trafionego wrogiego bohatera, namierzając go, zadając obrażenia fizyczne i spowalniając.

 

Gdy cel jest przebity, a jego zdrowie spadnie poniżej określonego poziomu, Urgot może ponownie użyć Strachu ponad Śmierć, aby przygwoździć cel, powoli przyciągnąć go do siebie, i wreszcie -  kiedy cel do niego dotrze - wykończyć go. Po ponownym użyciu umiejętności Urgota ani jego ofiary nie można obrać za cel, a efekt może być przerwany wyłącznie przez zabicie Urgota. Jeżeli Urgotowi uda się wykończyć cel, przerazi wszystkich pobliskich wrogów.

 

Bartłomiej Kuczyński, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze