Kompromitacja nowego zawodnika Realu Madryt na prezentacji (WIDEO)

Piłka nożna
Kompromitacja nowego zawodnika Realu Madryt na prezentacji (WIDEO)
fot. Youtube

Theo Hernandez kilka dni temu podpisał pięcioletni kontrakt z Realem Madryt i kosztował Królewskich 30 milionów euro. Na oficjalnej prezentacji Hernandez jednak nie popisał się umiejętnościami najwyższych lotów, choć pamiętajmy - to tylko prezentacja.

Theo Hernadez to pierwszy od 17 lat zawodnik, który przeszedł z Atletico Madryt do Realu. Po raz ostatni taka sytuacja wydarzyła się w 2000 roku, kiedy stołeczne kluby w Hiszpanii postanowił zmienić Santiago Solari.

Kontrakt Francuza w Atletico wygasał w 2021 roku, ale w pierwszej drużynie Atletico Hernandez nigdy nie zadebiutował. Rewelacją Primiera Division stał się na wypożyczeniu w Deportivo Alaves i przez wielu ekspertów został uznany za jednego z najlepszych obrońców hiszpańskiej ligi.

W poniedziałek po testach medycznych Francuz podpisał sześcioletni kontrakt i został oficjalnie przedstawiony kibicom Królewskich. Prezentacja nie wypadła jednak najlepiej, a Hernandezowi sporo trudności sprawiła prosta żonglerka. Miejmy nadzieję, że to tylko za sprawą stresu i euforii. Jak to mówią - "pierwsze koty za płoty"!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze