Zainteresowanie Krychowiakiem cały czas nie spada. Klubów, które chciały pozyskać Polaka jest wiele, w tym takie marki jak Juventus, Inter, Milan, Chelsea, Valencia czy też Galatasaray. Trzeba przyznać, że na samym Półwyspie Apenińskim trzy największe zespoły widziałyby naszego reprezentanta w swoich szeregach.

Teraz kolejna włoska ekipa wyraziła zainteresowanie 27-latem. Chodzi mianowicie o ósmą drużynę poprzedniego sezonu, czyli Fiorentinę. W klubie jest już jeden Polak, Bartłomiej Drągowski.

Patrząc na zespoły, które chciały pozyskać Krychowiaka, można stwierdzić, że Viola to nieco niższa półka. Przypomnijmy, że niedawno Polak nie został powołany na tournée Paris Saint-Germain, mimo że sam stwierdził, iż chciałby zostać we Francji i powalczyć o pierwszy skład. W poprzednim sezonie był on głównie rezerwowym, a jeżeli już pojawiał się na boisku, to nie zachwycał swoją grą. Stracił również pozycję w reprezentacji i przejście do klubu, w którym, by grał będzie zapewne najlepszym  wyjściem.

 

Szanse na transfer są raczej znikome, ale jeżeli 27-latek udałby się do Włoch, to byłby już piątym Polakiem, który trafił do Italii w tym okienku transferowym. Są już tam Dawid Kownacki (Sampdoria Genua), Paweł Jaroszyński (Chievo Verona), Przemysław Bargiel (AC Milan) oraz Radosław Murawski (US Palermo).