Pakutinskas odpowiada na wyzwanie Sianosa! "Czekam na tę walkę"

Sporty walki

Na sobotniej gali FEN 18 Marcin Sianos (3-2, 3 KO) po wygranym pojedynku z Mateuszem Łazowskim (0-1) po raz trzeci wyzwał do walki Tomasa Pakutinskasa (13-12-2, 5 KO, 6 SUB). Do tej pory Litwin nie dawał znaku życia, ale dzięki inicjatywie Polsatsport.pl w końcu zdobył się na odpowiedź! - Czekam na tę walkę. Zaproponuj warunki - gdzie i kiedy - napisał.

Sianos w sobotę stoczył piątą walkę w MMA i bardzo szybko uporał się z Mateuszem Łazowskim. Dopisał tym samym trzecie zwycięstwo przez nokaut. Nic dziwnego, że podczas wywiadu z reporterką Polsatu Sport był w dobrym nastroju. W pewnym momencie postanowił wyzwać na pojedynek swojego niedawnego pogromcę Pakutinskasa. Polak przyznał, że próbował dotrzeć do Litwina już dwa razy, lecz nie otrzymał żadnej odpowiedzi.

Spróbował więc po raz trzeci. Jego komunikat wywołał poruszenie w świecie polskiego MMA, wielu fanom spodobał się przekaz zawodnika. Dzięki inicjatywie Polsatsport.pl i pomocy kibiców słowa Sianosa dotarły tam, gdzie do tej pory nie mogły dotrzeć. Pakutinskas w niedzielę zdecydował się odpowiedź naszemu rodakowi.

- Czekam na tę walkę. Zaproponuj warunki - gdzie i kiedy - napisał.

 

Do pierwszej walki obu zawodników doszło w marcu tego roku na gali KOK 45. Wtedy na dystansie dwóch rund lepszy był Pakutinskas, który wygrał niejednogłośnie na punkty.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie