Jędrzejczyk: Jest wkur... My tam powinniśmy być. Nie oni

Piłka nożna
Jędrzejczyk: Jest wkur... My tam powinniśmy być. Nie oni
fot. PAP

Obrońca Legii Warszawa Artur Jędrzejczyk w mocnych słowach podsumował bezbramkowy remis z Sheriffem Tyraspol (0:0) w rewanżowym meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy. - Jest wkur... My tam powinniśmy być. Nie oni - stwierdził reprezentant Polski.

Podopieczni Jacka Magiery nie tak wyobrażali sobie swoją przygodę z europejskimi pucharami. Gra w fazie grupowej Ligi Europy był celem minimum, jaki sobie założyli w tym sezonie. Tymczasem odpadli w IV rundzie eliminacji...

 

- Nie da się ochłonąć... Jest wkur... My tam powinniśmy być. Nie oni. A jest na odwrót. To nie jest wytłumaczenie, że graliśmy w dziesięciu. To była drużyna z Mołdawii. A my w fazie grupowej graliśmy ostatnio co roku. To najbardziej wkur... Musimy się podnieść. Wiem, że będą nas teraz je... - kibice, wszyscy... Ale to jest oczywiste. Od nas się wymaga. Sami powinniśmy od siebie wymagać. Powinniśmy przejść tę drużynę. Nie wiem, co powiedzieć... Może jutro będę mądrzejszy. To wkur... Nie ma wytłumaczenia. Sami dobrze to wiecie – powiedział Jędrzejczyk cytowany przez serwis legia.com.

 

W pierwszym meczu Legii Warszawa i Sheriffa Tyraspol był remis 1:1.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze