Trybson trenował na obozie FEN! "Niedługo będzie o mnie głośno" (WIDEO)

Sporty walki

Paweł "Trybson" Trybała (3-2, 3 KO) był jednym z uczestników letniego obozu organizacji Fight Exslusive Night. Zawodnik mieszanych sztuk walki opowiedział o swoich planach na przyszłość oraz o tym, czego nauczył się podczas zgrupowania.

Paweł Jóźwiak: Paweł jak Twoje wrażenia po pierwszym tygodniu i integracji z zawodnikami FEN?

 

Paweł Trybała: Bardzo fajny obóz, świetna ekipa. Nauczyłem się wielu ciekawych technik. Szczególnie podobały mi się treningi z Kamilem Łebkowskim. Indywidualnie do nas podchodził, pokazał nam nowe techniki. Obiecałem swoim córeczkom, że będę wygrywał, dlatego ciężko pracuję.

 

Treningi tutaj to dla Ciebie trochę nowość. Zawsze trenowałeś stricte MMA, a tutaj miałeś styczność z K1, boksem i MMA. Mieszanka trzech dyscyplin podobała Ci się?

 

Fajne zestawienie, oprócz MMA także treningi z bokserami i kickboxing. Techniki te można łączyć w MMA. Miałem okazję posparować z zawodnikami z K1. Takie doświadczenie jest bardzo potrzebne.

 

Podobno będą zmiany jeżeli chodzi o skład trenerski.

 

Jest konflikt z trenerami. Oficjalnie zmieniam sztab szkoleniowy. Będę trenował w klubie WCA. Mam nadzieję, że tam trafię na dobrych specjalistów.

 

Cała rozmowa Pawła Jóźwiaka z Pawłem Trybałą w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie