Krychowiak jednak powołany! Oczywiście na ławkę (ZDJĘCIE)

Piłka nożna
Krychowiak jednak powołany! Oczywiście na ławkę (ZDJĘCIE)
fot. PAP

Tak naprawdę Grzegorz Krychowiak przebywa teraz w angielskim West Bromwich, gdzie przez najbliższy rok będzie próbował reanimować swoją karierę. Koledzy z reprezentacji jednak o nim nie zapomnieli. Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski wymyślili genialny sposób, by okazać staremu przyjacielowi swoje wsparcie.

Krychowiak, który był dawniej kluczowym elementem układanki Adama Nawałki, na najbliższe mecze z Danią i Kazachstanem nie został jednak przez selekcjonera powołany. Wszystko przez sytuację w PSG, w którym notorycznie lądował na ławce rezerwowych, a w drugiej połowie sezonu - poza kadrą. W środę 27-latek co prawda trafił na wypożyczenie do angielskiego West Bromwich Albion, gdzie powinien być wiodącą postacią zespołu, ale fakt ten nie przeszkodził Szczęsnemu i Lewandowskiemu, by jeszcze raz (i pewnie nie ostatni) sobie z kolegi zażartować.

 


Reprezentanci Polski zrobili sobie zdjęcie, na którym obejmują puste krzesło (synonim ławki rezerwowych), a potem któryś z nich (zapewne Szczęsny) dorysował w Paincie postać Krychowiaka. Marynarka, krawat, wymyślna fryzura - nie ma nawet wątpliwości, o kogo żartownisiom chodziło. Dobrzy koledzy oczywiście nie puścili zdjęcia bezpośrednio do sieci (jakżeby mogli?!), ale wysłali je Krychowiakowi, który - chcąc pokazać jaki to ma dystans do siebie - opublikował je na swoim Twitterze i Instagramie. Co tu dużo mówić - zdjęcie stało się hitem.

"Prawie jakbym był tam z wami. Trzymam kciuki za mecz z Danią!" - podpisał fotografię Krychowiak.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie