PlusLiga: Nowe logo i barwy Onico Warszawa

Siatkówka
PlusLiga: Nowe logo i barwy Onico Warszawa
fot. Cyfrasport

Występujący w siatkarskiej PlusLidze klub Onico Warszawa zmienił logo oraz barwy. To ciąg dalszy przemian w stołecznej drużynie przed sezonem 2017/18.

 

W warszawskim klubie doszło ostatnio do wielu zmian. Na stanowisku trenera Jakuba Bednaruka zastąpił Stephane Antiga, przebudowany został skład drużyny. Doszło również do zmiany nazwy: z dotychczasowej Onico AZS Politechnika Warszawska na Onico Warszawa. Klub poinformował również o zmianach w zarządzie: do grona jego członków dołączyli w sierpniu Paweł Zagumny – Dyrektor Sportowy oraz Mariusz Wilkołaski – Dyrektor Finansowy.

 

"Przyjęta strategia rozwoju stawia przed klubem bardzo ambitne cele i szereg wyzwań. Jej elementem jest również nowe logo. Oprócz wzmocnień w dziale sportowym, plan działań kładzie ogromny nacisk na profesjonalizację aktywności biznesowo marketingowych" - poinformował klub na swej stronie internetowej.

 

– Klub jest w fazie bardzo dynamicznych zmian. Naszym celem jest zbudowanie silnego zespołu zarówno sportowo jak i biznesowo, który będzie walczył o najwyższe trofea. Dlatego skupiając się na poziomie sportowym nie zapominamy także o profesjonalnym zapleczu marketingowym – wyjaśniła prezes Onico Warszawa Jolanta Dolecka.

 

– Korygujemy i systematyzujemy wszystkie działania na polach medialnym, marketingowym i sponsoringowym. Chcemy stać się ważnym i stabilnym partnerem dla potencjalnych sponsorów oraz udowadniać na własnym przykładzie, że sponsoring sportowy to bardzo atrakcyjna i pożądana aktywność w ramach promocji własnej firm. Sportowy partner siatkarski daje gwarancję aktywności nie obarczonej żadnym ryzykiem, a wprost przeciwnie – firmy zyskują pozytywny, radosny i rodzinny wydźwięk oraz wysoką efektywność biznesową – dodała prezes Dolecka.

 

 

 

Obecne logo to nazwa Onico Warszawa wpisana w okrąg, którego centralną część zajmuje stylizowana piłka siatkowa. Dwie złote gwiazdki rozdzielające nazwę klubu symbolizują stabilność sportową i biznesową. Jednocześnie barwy klubu zostały zmienione na granat i złoto.

 

Zmienione logo zostanie umieszczone na sprzęcie sportowym oraz wszelkich materiałach promocyjno-komunikacyjnym Klubu już od początku bieżącego sezonu.

RM, Polsat Sport, onicowarszawa.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze