Hajto: Piłkarze Legii latają po mieście! Coś się rozsypało i to po całej Warszawie

Piłka nożna

Tomasz Hajto w Cafe Futbol odniósł się do fatalnej formy Legii Warszawa na początku sezonu. - Michał Żewłakow powinien wcześniej zareagować. Musi wejść do szatni i uspokoić tych co latają po mieście - powiedział.

W środę Jacek Magiera został zwolniony z funkcji trenera Legii Warszawa. Zastąpił go niewielu znany Chorwat, Romeo Jozak. Nie ma jednak co ukrywać, że gra mistrzów Polski wygląda na początku sezonu bardzo źle. Porażka ze Śląskiem Wrocław (1:2) sprawiła, że Dariusz Mioduski postawił na rewolucję w klubie. Zwolnił nie tylko Magierę, ale również Żewłakowa, dyrektora sportowego.

 

- Żewłakow powinien wcześniej zareagować. Musi wejść do szatni i uspokoić tych co latają po mieście. Dziś w piłkę już nie gram i wszędzie mogę wyjść. Dużo widzę i dużo wiem. Piłkarze mają mecze co trzy dni. W takiej sytuacji powinno się troszeczkę pociągnąć lejce i powiedzieć, panowie, jest mecz, spanko. To wszystko się w Legii rozleciało i to dosyć poważnie... po całej Warszawie - powiedział Hajto.

 

Legia nie zakwalifikowała się również do fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy, a na dodatek nie wiedzie się jej w Ekstraklasie - po ośmiu kolejkach z dorobkiem 13 punktów zajmuje piąte miejsce w tabeli.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze