Marka Jeep partnerem Światowej Ligii Surfingu

Inne
Marka Jeep partnerem Światowej Ligii Surfingu

Marka Jeep została po raz kolejny partnerem motoryzacyjnym Światowej Ligi Surfingu (World Surf League) - zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn.

Najbliższy cykl imprez sponsorowanych przez Jeepa to zawody surferów Championship Tour, odbywające się już we wrześniu i w październiku na europejskich plażach - w Portugalii oraz we Francji.

 

Jeep podjął decyzję o kontynuacji współpracy z WSL, ponieważ surfing to sport bliski kulturowo tej marce samochodów i wyznaje podobne wartości - takie jak: wolność, pasja i przygoda. Wszystkie modele z gamy Jeepa doskonale oddają sportowego ducha surfowania i wspierają surfingowy styl życia.

 

Dzięki zawartej umowie partnerskiej, przez najbliższych kilka lat Jeep będzie miał możliwość utrzymywania bliskiej relacji z fanami i sympatykami surfingu na całym świecie - a to dzięki specjalnym imprezom organizowanym w trakcie zawodów oraz transmisjom online z rywalizacji sportowców.

 

W ramach odnowionego programu współpracy marka Jeep - jako oficjalny i wyłączny globalny partner motoryzacyjny - nadal będzie sponsorowała nie tylko najważniejsze zawody surferów, ale także tabelę z klasyfikacją zawodników (Jeep Leaderboard) oraz żółtą koszulkę dla najlepszego zawodnika ligi (Jeep Leader). Uzgodniono, że koszulka lidera zyska nowy wzór, a co roku najlepsi surferzy świata w kategorii mężczyzn i kobiet w klasyfikacji WSL Champions będą nagradzani na zakończenie sezonu samochodem marki Jeep. Jeepy będą wykorzystywane także do przewozu gości VIP i zawodników.

 

Surferzy, uczestniczący w World Surf League, dotarli do europejskich wybrzeży we wrześniu, mając już za sobą sześć rund zaciętej rywalizacji na plażach Australii, Brazylii, Fidżi, Republiki Południowej Afryki, Tahiti i Stanów Zjednoczonych.

Europejskie zawody odbędą się:

 

- 27 września - 5 października w Portugalii (Cascais Women’s Pro Portugal),

- 7-18 października we Francji (Quiksilver i Roxy Pro w Landes),

- 20-31 października ponownie w Portugalii (MEO Rip Curl Pro Portugal - Peniche).

 

W każdym z tych miejsc marka Jeep będzie gościć kibiców w Wiosce Sponsorskiej, oferując m.in. jazdy testowe na specjalnie przygotowanych trasach off-road. W dedykowanej strefie „Jeep Lounge” sympatycy surfowania i goście zawodów będą mogli poznać i wypróbować prawdziwe „gwiazdy” z logo Jeepa: kultowego Jeepa Wranglera oraz małego SUV-a Jeepa Renegade.

 

Podczas imprez organizowanych w poszczególnych krajach na gości czekać będą liczne i ciekawe atrakcje, w tym studia tatuażu i punkty fotograficzne, gdzie można będzie utrwalić wspomnienia z imprezy.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze