Lewandowski razy 15! Lider reprezentacji Polski wyprzedził Ronaldo (WIDEO)

Piłka nożna

Robert Lewandowski nie przestaje zadziwiać i bije kolejne rekordy. Gwiazda reprezentacji Polski w Erywaniu trafiła do siatki aż trzy razy, dzięki czemu udało jej się pobić rekord Włodzimierza Lubańskiego, przy okazji zostając liderem klasyfikacji strzelców el. MŚ 2018. Polak wyprzedził Cristiano Ronaldo o jedno trafienie i z 15 golami w 9 spotkaniach przewodzi stawce.

Prawie 1,67 bramki na mecz. Robert Lewandowski w eliminacjach do rosyjskiego mundialu strzela niczym maszyna. W Erywaniu poprowadził reprezentację Polski do efektownego zwycięstwa nad Armenią 6:1 zdobywając hat-tricka. Kapitan reprezentacji Polski wyprzedził tym samym Włodzimierza Lubańskiego w klasyfikacji wszechczasów reprezentacji Polski (50 bramek przy 48 Lubańskiego).
 
Dotychczasowym liderem był Cristiano Ronaldo, który zgromadził 14 trafień - ma przed sobą jednak jeden mecz więcej, w sobotę Portugalia zagra z Andorą. "Lewy" swoim osiągnięciem poprawił rekord eliminacji strefy europejskiej - dotychczasowy należał do Predraga Mijatovica i został niedawno wyrównany właśnie przez CR7.
 
Wszystkie bramki Lewandowskiego w eliminacjach w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze