Rooney świętował urodziny... malując ławki w parku

Piłka nożna
Rooney świętował urodziny... malując ławki w parku
fot. PAP

Zapewne nie tak wyobrażał sobie swoje 32. urodziny Wayne Rooney. Anglik zamiast celebrować musiał... malować ławki w parku. To skutek wyroku, który piłkarz usłyszał za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Co ciekawe jego żona w tym czasie wygrzewała się na Barbados.

Piłkarza pracującego w parku zauważyli dziennikarze "Daily Mail". Wiadomo było od jakiegoś czasu, że Anglik musi pracować społecznie, ale tak się złożyło, że robił to 24 października, w swoje urodziny. We wrześniu Rooney został złapany przez policję, kiedy kierował samochód pod wpływem alkoholu. Dwuletni zakaz prowadzenia samochodu oraz sto godzin prac społecznych - taki wyrok usłyszał były kapitan reprezentacji Anglii.

Oczywiście nie ciężko było poznać, kto we wtorek naprawiał i malował ławki. Rooney założył bordowy dres oraz nieskazitelnie białe adidasy. Na tle innych pracowników wyglądał nieco komicznie. Co ciekawe w tym samym czasie jego żona, Coleen, która jest w ciąży, odpoczywała na Barbadosie wraz z ich dziećmi.Ostatnie tygodnie dla Rooneya są naprawdę ciężkie. Jego Everton znajduje się w strefie spadkowej Premier League. Dodatkowo angielski związek piłki nie zgodził się na pożegnalny mecz zawodnika w kadrze "Synów Albionu".

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze