Polska - Urugwaj: Przewidywany skład "Los Celestes"

Piłka nożna
Polska - Urugwaj: Przewidywany skład "Los Celestes"
fot. PAP

W piątkowy wieczór na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzą się reprezentacje Polski i Urugwaju. W obu zespołach zabraknie czołowych gwiazd - Roberta Lewandowskiego i Luisa Suareza. Urugwajskie media spekulują, że trener Oscar Tabarez zdecyduje się na kilka zmian w stosunku do podstawowej "jedenastki". Szansę mają otrzymać między innymi zawodnicy drużyny U-21.

Według urugwajskich mediów z Polską najprawdopodobniej nie zagrają Diego Godin i Cristhian Stuani, którzy zmagają się z drobnymi konuzjami mięśniowymi.

- Ostatnio miałem intensywny okres w klubie. Rozmawialiśmy z lekarzem kadry i naszym selekcjonerem. Nie dolega mi nic poważnego, ale to oni zdecydują, czy wystąpię w piątkowym meczu - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej Godin.

Oprócz Luisa Suareza w kadrze Urugwaju brakuje też - Fernando Muslery, Martína Cáceresa i Sebastiána Coatesa. Oscar Taberez desygnuje więc do pierwszej "jedenastki" zawodników drużyny młodzieżowej - Mauricio Lemosa i Gastóna Pereirę. Obaj nie mają jeszcze za sobą debiutu w seniorskiej reprezentacji.

Przewidywany skład reprezentacji Urugwaju: Martin Silva - Guillermo Varela, José Maria Gimenez, Mauricio Lemos, Gaston Silva - Matias Vecino, Federico Valverde, Naithan Nandez, Giorgian De Arrascaeta - Gastón Pereiro i Edinson Cavani.

no, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie