Wasilewski jednym z najlepszych wolnych zawodników w Football Managerze!

Piłka nożna
Wasilewski jednym z najlepszych wolnych zawodników w Football Managerze!
fot. PAP/PA

Marcin Wasilewski, który w czerwcu skończył 37 lat, od lipca pozostaje bez klubu, ale nie zakończył jeszcze oficjalnie kariery. Były piłkarz Leicester City został uznany za jednego z 20 najlepszych wolnych zawodników w najnowszym Football Managerze!

Urodzony w Krakowie obrońca znalazł się w jednym szeregu z takimi zawodnikami, jak Diego, Bacary Sagna, Mirko Vucinić czy Joey Barton. Mimo zaawansowanego wieku, twórcy FM-a 2018 wciąż cenią jego umiejętności. Serwis FM Scout postanowił przygotować listę 20 najlepszych wolnych zawodników wyliczając ich przydatność do zespołów Premier League.

 

Prowadzący serwis ocenili umiejętności "Wasyla" na 76 (81+ to wzmocnienie klasy światowej, Polak mieści się w granicach przydatnego uzupełnienia składu), dzięki czemu Wasilewski rzeczonego Bartona, ale i np. Diego Capela, wyprzedził - Anglik oraz Hiszpan uzyskali uproszczony overall na poziomie 75. Spośród wolnych zawodników lepszych od Polaka jest zaledwie sześciu piłkarzy, których umiejętności wahają się od 77 do 79 we wspomnianej skali.

 


Czy znakomite statystyki w nowym FM-ie pomogą "Wasylowi" znaleźć nowy klub? Tak naprawdę - gdyby chciał, już dawno sam by go znalazał...

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze