Rywal Adamka pokochał disco polo? Zobaczcie raz jeszcze wyjście Kassiego! (WIDEO)

Sporty walki

Fred Kassi (18-7-1, 10 KO) nie zdołał pokonać Tomasza Adamka (52-5, 30 KO)podczas gali "Noc Wojowników w Częstochowie, a i tak pozytywnie zaskoczył polskich kibiców. Nie tylko postawą w ringu, ale także doborem piosenki na wyjście. Podczas jego drogi do ringu usłyszeliśmy fragmentu utworu Zenona Martyniuka z zespołu Akcent pt. "Ostatni Klaps.

Kiedy nazwisko Kameruńczyka zostało wyczytane przez konferensjera w Częstochowskiej hali wśród kibiców pojawiło się zdziwienie. Wszystko za sprawą utworu, przy którym wychodził do ringu Fred Kassi. Zespół Akcent i utwór "Ostatni Klaps" rozbrzmiewał przez 20 sekund, a "Big Fred" bawił się przy nim doskonale.

 

- To nie był przypadek. Wiedzieliśmy, że ten wokalista w Polsce jest wszystkim doskonale znany. Wybraliśmy taki utwór, bo chcieliśmy nieco pobudzić polską publiczność. Spodziewaliśmy się, że może wywołać wśród kibiców kosnternację - mówił Matthew Matt Nussbaum, menadżer Kameruńczyka.

 

Skoczna muzyka po chwili zamieniła się w amerykański rap, a przy rytmach LL Cool J'a Kassi wyruszył pewnie do ringu na konfrontację z Tomaszem Adamkiem. Polski pięściarz ostatecznie zwyciężył na kartach punktowych, ale w trakcie walki nie brakowało dramaturgii.

 

W załączonym materiale wideo wyjście Freda Kassiego.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze