FIFA 18: Tysiące graczy wściekłych na EA Sports! Chcą zmian w grze

E-sport
FIFA 18: Tysiące graczy wściekłych na EA Sports! Chcą zmian w grze
fot. EA Sports

Fani serii gier FIFA zawiedli się na EA Sports. Wszystko przez, ich zdaniem, fatalne aktualizacje, które zabierają przyjemność użytkownikom FIFA 18. Te działania doprowadziły do tego, że zawiedzeni gracze wystosowali petycję do producenta gry.

Na pomysł napisania petycji wpadł Stuart Holmes. Zyskała ona aż 5500 podpisów w zaledwie 72 godziny! Petenci domagają się rozwiązania problemów, które przeszkadzają im w komfortowej grze. Hashtag, który został wymyślony specjalnie z tego powodu, jest niezwykle popularny w mediach społecznościowych.

 

O jakie błędy chodzi graczom? Pierwsza rzecz to zmiany jakie zaszły od czasu premiery. Gra w początkowej wersji była bardzo płynna i szybka, jednak kolejne aktualizacje sprawiły, że rozgrywka nie sprawiała przyjemności użytkownikom. Łatki, które zmieniły bramkarzy sprawiły, że gole zdobywało się zdecydowanie za łatwo. Następnie poprawiono to, ale okazało się, że nowa aktualizacja wzburzyła balans gry. Strzelenie gola stało się niezwykle trudnym zadaniem, a zdobycie bramki z dystansu było prawie niemożliwe. Grę z tego powodu zaczęto nazywać nawet „FIFĄ 17.2”.

 

Było również wiele problemów z ligą weekendową. Gracz, który opuszczał rozgrywkę z powodu złego połączenia, bądź po porostu braku ochoty do dalszej gry, mógł uniknąć straty punktów.

 

Fanów najbardziej drażni jednak zła komunikacja na linii gracze – EA. Bez względu na reakcję producenta, może on i tak wiele stracić, ponieważ gracze zaczynają zapowiadać bojkotowanie FIFY 18 i nie kupowanie kart FIFA Ultimate Team podczas Black Friday.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie