"Pan Muszka" chciał opuścić studio! Najlepsze momenty Cafe Futbol

Piłka nożna

Kolejny niedzielny odcinek Cafe Futbol nie zawiódł! Magazyn z Maciejem Sawickim poza walorami merytorycznymi na temat grupy reprezentacji Polski w MŚ 2018 przyniósł także wiele humoru. W rolach głównych wystąpili eksperci Polsatu Sport, a zachowanie Romana Kołtonia prawie zmusiło Tomasza Hajtę do... opuszczenia studia. Oto najlepsze momenty Cafe Futbol!

Gospodarze Cafe Futbol przyjęli w niedzielę sekretarza generalnego PZPN, Macieja Sawickiego, który miał zdradzić kulisy losowania grup MŚ 2018 w Rosji. Wyjawił również, z kim Polacy planują zagrać w cyklu przygotowawczym oraz ile kilometrów muszą przebyć, aby... zagrać w finale.
 
Show skradła jednak sprzeczka naszych ekspertów: Romana Kołtonia i Tomasza Hajty, którzy pożarli się o błahostkę na tyle, że... były reprezentant Polski chciał nawet wyjść ze studia! "Przesunę się bliżej Maćka"...
 
Uwagę przykuł oczywiście strój "Gianniego", który został nazwany przez Mateusza Borka... "Panem Muchą". "Pan Tomek dzisiaj prosto z filharmonii, teatru... Polska jest zaszokowana!".
 
Nie obeszło się także bez kilku wpadek: Romanowi Kołtoniowi na moment zapomniało się nazwy zespołu Grzegorza Krychowiaka, zaś Hajto nie pamiętał... kto jest aktualnym mistrzem świata. Wszystko oczywiście w humorystycznej atmosferze!
 
Najlepsze momenty Cafe Futbol w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie