Probierz znów dał show! Na konferencji "bawił się" w ogrodnika (WIDEO)

Piłka nożna
Probierz znów dał show! Na konferencji "bawił się" w ogrodnika (WIDEO)
fot. Youtube/MKS CracoviaTV

Michał Probierz na piątkowej konferencji prasowej przed niedzielnym meczem z Lechem Poznań dał popis swojej kreatywność. Trener Cracovii na oczach dziennikarzy posadził bowiem roślinę. Chciał w ten sposób przekazać pewną myśl.

Probierz nie od dziś słynie z oryginalnych zachowań. Kiedy wkurzała go moda na zatrudnianie zagranicznych trenerów, przemawiał na konferencji po niemiecku. Kiedy zaś wszystkie polskie drużyny odpadły z europejskich pucharów, wszedł na konferencję w różowych okularach, by w ten oto kreatywny sposób zobrazować problem naszej piłki.

W piątek 45-latek również miał coś do przekazania. Gdy tylko usiadł na swoim miejscu w sali konferencyjnej, wyjął spod stołu ziemię, doniczkę i nasiona, po czym... zabrał się za sadzenie roślinki. - Zobaczymy, może zaraz coś wyrośnie - podsumował cały zabieg. - A jednak, nic nie wyrosło - dodał po chwili rozczarowany.

Był to wstęp do większego wykładu nt. cierpliwości wobec polskich trenerów ze strony niektórych prezesów i opinii publicznej.

 


- Do trenerów trzeba mieć cierpliwość. To zupełnie jak z roślinami, które tak ochoczo pielęgnujemy. My przecież nie jesteśmy debilami, a polska myśl szkoleniowa nie jest gorsza od zachodniej. Tylko dajcie nam czas i warunki do pracy - zaapelował Probierz. Cała konferencja w powyższym materiale wideo.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie