Hajto ostro o Krychowiaku: Jak nie gra w klubie, jest osłabieniem kadry

Piłka nożna

Grzegorz Krychowiak po nieudanej przygodnie z Paris Saint-Germain znów ma problemy w klubie. Polak wypożyczony do West Bromwich Albion, stracił teraz miejsce w składzie nowego zespołu. – Krychowiak, który nie gra, to nie tylko jest osłabieniem kadry, ale nawet przeszkadza – powiedział w Cafe Futbol Tomasz Hajto.

Problemy Krychowiaka rozpoczęły się od meczu z Chelsea, kiedy został ściągnięty przez Tonay’ego Pulisa już po pierwszej połowie. To spotkanie okazało się ostatnim tego szkoleniowca. W kolejnym meczu Polaka na ławce posadził tymczasowy trener, Gary Megson. Po zakontraktowaniu na to stanowisko Alana Pardewa, sytuacja naszego reprezentanta nie uległa zmianie.

 

– Krychowiak, żeby być w formie w reprezentacji, musi grać regularnie w klubie. W ostatnich spotkaniach kadry od razu było widać, że wystąpił wcześniej w sześciu spotkaniach po 90 minut w WBA. Krychowiak, który nie gra, to nie tylko jest osłabieniem, ale nawet przeszkadza – ocenił Hajto.

 

W sobotę Polak znów zasiadł na ławce w meczu ze Swansea (0:1) i nie wszedł na boisko. Wydawało się, że jego sytuacja poprawi się po kontuzji Garretha Barry’ego, ale Pardew zdecydował się postawić na Claudio Yacoba - do tej pory odsuniętego na boczny bor, ale zasłużonego w ostatnich latach pomocnika, który jest ulubieńcem trybun.

 

– Nie mówimy o Arsenalu, Chelsea czy Tottenhamie. My mówimy o West Bromwich Albion! Sorry, ale jak on nie jest w stanie tam sobie wywalczyć miejsca w składzie… Krychowiak musi się zastanowić. Odstawia go kolejny trener – dodaje Hajto.

 

Cała dyskusja z Cafe Futbol o Krychowiaku do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze