Canelo potwierdza, że zmierzy się z Gołowkinem! Hitowy rewanż coraz bliżej

Sporty walki

Po fantastycznej walce, którą Canelo Alvarez (49-1-2, 34 KO) i Giennadij Gołowkin (37-0-1, 33 KO) stoczyli we wrześniu, wielu kibiców z niecierpliwością czekało na informacje na temat potencjalnego rewanżu. Wydaje się, że już niedługo możemy doczekać się oficjalnego potwierdzenia!

Walka między czołowymi pięściarzami bez podziału na kategorie wagowe była długo wyczekiwana przez wszystkich fanów boksu. Po długich miesiącach oczekiwania w końcu obaj zawodnicy stanęli razem w ringu, tworząc niesamowitą historię. Po fantastycznym pojedynku sędziowie nie byli w stanie wskazać zwycięzcy, tyle że remis nie zadowolił ani Alvareza, ani Gołowkina.

Od razu po walce obaj pięściarze wyrazili chęć ponownego skrzyżowania rękawic. Jak wyjawił sternik Golden Boy Promotions Eric Gomez, już niedługo kontrakty powinny zostać podpisane. - Canelo chce tej walki, dał nam zielone światło, by dopiąć wszystkie szczegóły. On jest skupiony na zemście. Tego chce Saul, tego chce publika, jesteśmy blisko - powiedział.

Gomez dodał też, że jak na razie Alvarez nie jest zainteresowany walką z Billym Joe Saundersem (26-0, 12 KO), który w miniony weekend zaskakująco łatwo ograł na punkty Davida Lemieux (38-4, 33 KO).

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie