Gwiazda opuści PlusLigę? Zawodnik Skry na celowniku włoskiego giganta!

Siatkówka

PGE Skra Bełchatów może stracić jedną ze swoich największych gwiazd. Cucine Lube Civitanova po zakończonych Klubowych Mistrzostwach Świata na celownik wzięło znakomicie prezentującego się na turnieju środkowego wicemistrza Polski Srecko Lisinaca.

Po zakończonych Klubowych Mistrzostwach Świata topowe drużyny zaczęły planować transferowe działania. Wyjątkowo ciekawe ruchy planuje świeżo upieczony wicemistrz globu Cucine Lube Civitanova. Na celowniku Włochów znalazł się zawodnik PGE Skry Bełchatów.

Jak informuje na swoim blogu dziennikarz La Gazzetta dello Sport Gian Luca Pasini włoski klub planuje wzmocnić środek bloku. W kręgu zainteresowań znalazł się siatkarz PlusLigi, występujący od czterech sezonów w Bełchatowie Srecko Lisinac.

Serb jest uważany za jednego z najlepszych środkowych świata. Posiada nieprzeciętne warunki fizyczne i ogromne umiejętności. 25-latek odniósł wiele sukcesów. Zdobył m.in. złoto Ligi Światowej i brąz mistrzostw Europy z reprezentacją Serbii.

We włoskiej lidze może dojść do jeszcze jednego sensacyjnego ruchu transferowego. Mistrz Italii może stracić zawodnika uważanego za najlepszego na świecie na swojej pozycji. Libero Jenia Grebennikov prawdopodobnie zagra w przyszłym sezonie w drużynie Trentino Diatec.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze