Hazard odejdzie z Chelsea? Ojciec piłkarza zdradził jego plany!

Piłka nożna
Hazard odejdzie z Chelsea? Ojciec piłkarza zdradził jego plany!
fot. PAP/EPA

Przynajmniej dwa razy w roku, kiedy zbliżają się okienka transferowe, media obwieszczają, że Eden Hazard opuści Chelsea na rzecz innego wielkiego klubu. Tym razem wydaje się jednak, że mamy do czynienia z czymś więcej niż spekulacjami prasy, ponieważ głos w sprawie przyszłości Belga zabrał jego ojciec.

Thierry Hazard, ojciec czołowej gwiazdy "The Blues", udzielił wywiadu belgijskiemu dziennikowi "Le Soir", w którym przyznał, że jego syn nie przedłuży umowy ze swoim aktualnym klubem. - Eden odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu, ponieważ jeżeli pojawi się propozycja z Realu, to chciałby móc ją rozważyć - powiedział. - Na ten moment nie ma mowy o żadnym kontakcie - dodał.

Hazard nie raz okazywał swoje "względy" w stosunku do "Los Blancos". Jednak wielokrotnie też podkreślał, że to w dużej mierze prasa umieszcza go każdego roku czy to w Realu, czy też w PSG.

26-latek bardzo szybko opuścił rodzinną Belgię, by rozwijać się piłkarsko we francuskim Lille, gdzie w 2007 roku zadebiutował w pierwszym zespole. Pięć lat później podpisał kontrakt z Chelsea, z którą sięgnął po dwa mistrzostwa Anglii (2014/15, 2016/17), Puchar Ligi Angielskiej (2014/15) i Ligę Europy (2012/13).

no, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie