FIFA 18: Ibrahimović jak żywy! Magiczny "rogal" z rzutu wolnego (WIDEO)

Inne
FIFA 18: Ibrahimović jak żywy! Magiczny "rogal" z rzutu wolnego (WIDEO)
fot. PAP

Rzuty wolne są jednym z tych elementów gry FIFA 18, które sprawiają niedoświadczonym graczom najwięcej problemów. Jeden z internautów udowodnił, że strzelanie zjawiskowych goli ze stałych fragmentów gry jest możliwe, a za "narzędzie" do tego posłużyła mu prawdziwa legenda - Zlatan Ibrahimović.

Lekcja wykonywania rzutów wolnych miała miejsce w trakcie wirtualnego meczu Real Madryt - Manchesteru United. W 34. minucie do ustawionej w odległości około 20 metrów od bramki piłki podszedł "Ibra", a fakt ten spowodowałby szybsze bicie serca u każdego bramkarza, również na prawdziwym boisku. Na przestrzeni swojej kariery Szwed wielokrotnie udowadniał, że jest mistrzem stałych fragmentów gry i często słał w kierunku bramek rywali spektakularne petardy.

 

 

Gracz kontrolujący Zlatana w grze FIFA 18 chciał ominąć mur, podkręcając piłkę zewnętrzną częścią stopy i trzeba przyznać, że plan ten został zrealizowany w stu procentach. Po spektakularnym "zewniaku" piłka skręciła tuż za obrońcami i wpadła do bramki, odbijając się jeszcze wcześniej od poprzeczki. Uderzenie to do złudzenia przypominało najlepsze rzuty wolne w wykonaniu prawdziwego Ibrahimovicia! Czaki z głów!

 

 

W załączonych materiałach wideo kompilacja goli Ibrahimovicia z rzutów wolnych oraz "rogal" z gry FIFA 18.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze