25-letni Brock-Madsen to typowy środkowy napastnik, mierzy 190 centymetrów i będzie rywalizował o miejsce w składzie z Krzysztof Piątkiem. Nowy piłkarz "Pasów" karierę zaczynał w Helsted Fremad IF i Randers Freja. W 2010 roku trafił do Randers FC. Barwy tego klubu reprezentował przez pięć lat. W tym czasie zaliczył 76 spotkań w duńskiej ekstraklasie i strzelił 14 goli

W sierpniu 2015 roku został piłkarzem występującego w angielskiej Championship Birmingham City, ale zaliczył tam tylko 6 wystepów. W zeszłym sezonie został wypożyczony do holenderskiego PEC Zwolle i miał udany sezon - w 23 spotkaniach Eredivisie strzeil 7 goli. Na ostatnie pół roku wrócił do Birmingham, ale nie zagrał w żadnym meczu.

Brock-Madsen jest trzecim piłkarzem pozyskanym w tym roku przez Cracovię. Wcześniej 2,5-letni kontrakt podpisano z chorwackim skrzydłowym Antonim Culiną, który ostatnio był piłkarzem FC Lugano oraz wypożyczono na pół roku z Reading grającego ostatnio w Lechu Poznań reprezentanta Łotwy - Denissa Rakelsa.

Z Cracovią, przynajmniej na pół roku, pożegnał się natomiast Tomas Vestenicky. Został on wypożyczony do zespołu słowackiej ekstraklasy - FC Nitra. Vestenicky spędził w Cracovii dwa lata. W tym czasie zagrał w 36 meczach ekstraklasy i zdobył jedną bramkę. W rundzie jesiennej Słowak miał jednak problemy z załapaniem się do składu i tylko raz dostał od trenera Michała Probierza okazję pokazania się na boisku w ligowym spotkaniu.