Żyła: Dla mnie igrzyska skończyły się, zanim się zaczęły

Zimowe

Igrzyska olimpijskie w Pjongczangu nie były udane dla Piotra Żyły. Charyzmatyczny zawodnik nie wystąpił w konkursie indywidualnym na skoczni normalnej. Dziś za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że jego misja w Korei się zakończyła. Skoczek nie wystartuje ani w konkursie na dużej skoczni, ani w zawodach drużynowych.

To już pewne! Piotr Żyła nie wystąpi na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Skoczek poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku. "No i także tak, dla mnie IO sie skończyły zanim sie zaczęły :/ ale bywa i tak:/ a sezon się nie skończył, także pozdrowienia z CiangaPonga i kibicujemy naszym" - napisał.

Skoczek nie znalazł się w składzie reprezentacji Polski na konkurs indywidualny na skoczni normalnej. Trener Horngacher postanowił zrezygnować z niego również na skoczni dużej. Brak Polaka w tych konkursach spowodował, że nie wystąpi również w konkursie drużynowym. Biało-czerwone barwy reprezentować będą Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot.

Sezon dla Żyły jeszcze się jednak nie skończył. Przed nim kolejne konkursy Pucharu Świata.

 

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie