Były klub polskiego obrońcy (Augustyn grał w nim w sezonie 2011/12) aktualnie występuje na poziomie trzeciej ligi - Serie C. W tym sezonie zespół radzi sobie przeciętnie i zajmuje trzynastą lokatę w lidze. Lecz nie forma sportowa jest największym problemem "Biancorossich". Dwukrotny wicemistrz Włoch oraz zdobywca Pucharu Włoch boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Władze klubu od czterech miesięcy nie wypłacają swoim piłkarzom pensji.

 

Do akcji postanowiła wkroczyć Fox, która zaoferowała klubowi swoją pomoc. Gwiazda porno chce przekazać 10 procent dochodu ze sprzedaży swojego kalendarza. Za jeden egzemplarz trzeba zapłacić 6,65 funta. Dotychczas działacze Vicenzy Calcio nie odnieśli się w żaden sposób do tej intrygującej propozycji.

 

Atrakcyjna brunetka opowiedziała "The Sun" o powodach swojej decyzji. - Bardzo często bywam w Vicenzie. Dzieje się tak oczywiście za sprawą tamtejszego klubu "Kiss&Kiss", który jest jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w całych Włoszech - zdradziła "The Polish Venus".

 

O Fox zrobiło się głośno już sześć lat temu, gdy chciała wejść do świata polityki. Startowała wówczas w wyborach na burmistrza Tarentu. Slogan wyborczy Amandhy brzmiał: "Tarencie, obudź się". Zamierzała zbudować kasyna i nocne kluby, bowiem chciała przyciągnąć turystów z całego świata. Planowała również stworzenie cyklicznej imprezy o nazwie "Taranto Sex".

 

 

#venerepolacca

A post shared by Amandha Fox Official® 🇵🇱🇮🇹 (@amandha_fox) on Feb 17, 2018 at 8:02am PST