Pjongczang 2018: Kiedy skoczkowie wrócą do Polski?

Zimowe
Pjongczang 2018: Kiedy skoczkowie wrócą do Polski?
fot. PAP

Skoczkowie zdobyli dwa jedyne medale dla reprezentacji Polski podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Złoto Kamila Stocha i brąz drużynowo śledził cały kraj, który teraz pragnie przywitać bohaterów na warszawskim Okęciu. Reprezentacja Stefana Horngachera wróci do Polski już w czwartek!

Wszyscy emocjonowaliśmy się zmaganiami polskich skoczków na normalnej oraz dużej skoczni, która okazała się dla nas bardzo szczęśliwa. To właśnie na większym obiekcie w Pjongczangu świętowaliśmy złoty medal indywidualny Kamila Stocha oraz brąz drużynowo dwa dni później. Po startach w Korei Południowej i spełnieniu oczekiwań, polscy skoczkowie wrócą do kraju.
 
Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Stefan Hula oraz Piotr Żyła, który w Pjongczangu nie startował wylądują na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina w czwartek około godziny 14:10. Na Okęciu spodziewany jest tłum kibiców, który podziękuje skoczkom za medale olimpijskie.
 
Wraz z naszymi medalistami do Polski przylecą panczeniści Zbigniew Bródka i Artur Nogal oraz biegaczka narciarska Ewelina Marcisz.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze